ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
آزمون‌ دفتریاری

داوطلب محترم اگر چنانچه ابتدا به ساکن قصد شرکت در آزمون دفتریاری دارید بسته کامل آزمون دفتریاری را تهیه که شامل درسنامه آزمون و اختبار و سوالات آزمون های سال های گذشته می باشد ولی چنانچه قبلا در آزمون دفتریاری شرکت و پذیرفته شده اید و پیش از این بسته کامل آزمون دفتریاری را از این سایت تهیه ننموده اید فقط درسنامه کامل اختبار را تهیه نماید تا متحمل پرداخت هزینه اضافه نشوید .

یکی از آزمون های حرفه ای مرتبط با رشته حقوق، آزمون دفتریاری اسناد رسمی بوده که متولی برگزاری آزمون دفتریاری اسناد رسمی در ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد.

مساله مهمی که در رابطه با این آزمون وجود دارد آن است که متاسفانه در سال های اخیر هیچ گاه منابع آزمون دفتریاری اسناد رسمی از سوی مرجع برگزارکننده این آزمون اعلام نشده و همین امر سردرگرمی زیادی را در میان متقاضیان این آزمون در رابطه با بهترین منابع آزمون دفتریاری اسناد رسمی ایجاد کرده است.

به همین دلیل و با توجه به اهمیت مطالعه منابع مناسب جهت موفقیت در آزمون دفتریاری، در این سایت به معرفی بهترین منابع آزمون دفتریاری اسناد رسمی پرداخته شده است.

با توجّه به دامنۀ وسیع منابع و کتاب‌های کمک آموزشی، برای داوطلبانِ با سطح متوسط و متوسط به بالا توصیه میگردد که منابع کم‌ حجم را مطالعه و تسلّط به قوانینِ مادر و آرای وحدت رویه و قوانین خاص را مورد توجّهِ ویژه قرار دهند لذا سعی شده در این سایت درسنامه های مختصر و کاربردی در اختیار داوطلبین محترم قرار گیرد که به اعتقاد بنده کافی به مقصود داوطلب محترم میباشد . لذا داوطلبین محترم با دانلود پکیج کامل آزمون دفتریاری که شامل اطلاعات کافی در خصوص حقوق مدنی ، حقوق ثبت ، آیین نامه ها و مقررات دفاتر اسناد رسمی ، کانون سردفتران و دفتریاران و دروس عمومی شامل ادبیات فارسی ، احکام و معارف اسلامی ، اطلاعات عمومی و هوش میباشد .

***توجه/ ضریب دروس بر اساس سال بارگذاری این مطالب میباشد .خواهشمند است داوطلبان محترم که قصد شرکت در آزمون را دارند ضریب هر درس را در همان سال برگزاری آزمون استخراج نمایند

سایت مرجع آزمون های حقوقی صرفا جهت تولید محتوای متون حقوقی و ارائه درسنامه ها به صورت الکترونیکی طراحی شده که پس از خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد(خواهشمند است در ثبت درست آدرس ایمیل دقت لازم بذل گردد.
کوشش این سایت به صورت مشخص ، جمع آوری درسنامه ها و تست های آزمون های قبلی میباشد.
حمید سالاریان پیش از راه اندازی این سایت ، اقدام به تالیف و تدوین و چاپ شش جلد کتب حقوقی نموده لکن به دلیل هزینه زیاد چاپ کتاب و نشرآن و هم چنین تغییرات مکررمقررات و قوانین تصمیم به طراحی این سایت و عرضه کتب الکترونیکی نموده که هم امکان به روز رسانی محصولات فراهم و هم دسترسی آسان و مقرون به صرفه برای داوطلبان کلیه آزمون های حقوقی و کارشناسان رسمی دادگستری فراهم گردد .
جهت حفظ حقوق مولفین و مصنفین در هر کجا کمک معنویی اخذ گردیده به نام مولف یا مدون اشاره شده .
میزان معینی از مبلغ فروش آثار صرف امور خیریه میگردد تا باقی الصالحاتی باشد برای همه کسانی که مستقیم یا غیر مستقیم نقشی برتالیف یا تدوین آثار منتشره در این سایت داشته اند .

موفق باشید .

 

 

دروس و منابع عمومی آزمون دفتریاری اسناد رسمی ۱۴۰۰
دروس امتحانی تعداد سوالات
ادبیات فارسی ۱۰
احکام ومعارف اسلامی ۵
اطلاعات عمومی و هوش ۵
حقوق مدنی ۱۵
حقوق ثبت ۱۵
آیین نامه و مقررات دفاتر اسناد رسمی ۱۵

 

آزمون دفتر یاری


  • آزمون دفتریاری دفتریار معاون دفترخانه و یکی از سمت‌های موجود در دفاتر اسناد رسمی می باشد که به پیشنهاد سردفتر و برابر مقررات قانون دفاتر اسناد رسمی منصوب می‌شود طبق ماده ۳ قانون دفاتر اسناد رسمی هر دفترخانه علاوه بر دفتریار اول که سمت معاونت دفترخانه و نمایندگی سازمان ثبت را دارا می‌باشد می‌تواند یک دفتریاردوم نیز...

    ۱۵۰,۰۰۰ تومان


  • درسنامه کامل دفتریاری دفتریار معاون دفترخانه و یکی از سمت‌های موجود در دفاتر اسناد رسمی می باشد که به پیشنهاد سردفتر و برابر مقررات قانون دفاتر اسناد رسمی منصوب می‌شود طبق ماده ۳ قانون دفاتر اسناد رسمی هر دفترخانه علاوه بر دفتریار اول که سمت معاونت دفترخانه و نمایندگی سازمان ثبت را دارا می‌باشد می‌تواند یک دفتریاردوم...

    ۳۹,۰۰۰ تومان

0