ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
آزمون دکتری و کارشناسی ارشد

شرکت در آزمون دکتری تخصصی رشته‌های مختلف معمولاً با شرط تجانس رشته همراه است. بدین معنا که تنها فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد برخی رشته‌ها مجاز به شرکت در آزمون دکتری رشته حقوق عمومی هستند.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که داشتن شرط تجانس جهت شرکت در آزمون دکتری رشته حقوق عمومی لزوماً به معنای موفقیت و پذیرش در مقطع دکتری نیست. چرا که آن‌چه در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری به عنوان رشته‌های مجاز به شرکت در آزمون دکتری رشته حقوق عمومی اعلام شده است، تنها به معنای نداشتن منع قانونی برای شرکت در آزمون کتبی است و در فرآیند مصاحبه شفاهی، اساتید مصاحبه‌کننده هستند که با در نظر گرفتن جمیع شرایط، به داوطلب نمره می‌دهند. در نتیجه، گاه ممکن است داوطلبی علی‌رغم داشتن شرط تجانس رشته مقطع کارشناسی ارشد با رشته امتحانی آزمون دکتری، از سوی اساتید حائز شرایط تحصیل در این رشته شناخته نشود.

***توجه/ ضریب دروس بر اساس سال بارگذاری این مطالب میباشد .خواهشمند است داوطلبان محترم که قصد شرکت در آزمون را دارند ضریب هر درس را در همان سال برگزاری آزمون استخراج نمایند

سایت مرجع آزمون های حقوقی صرفا جهت تولید محتوای متون حقوقی و ارائه درسنامه ها به صورت الکترونیکی طراحی شده که پس از خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد(خواهشمند است در ثبت درست آدرس ایمیل دقت لازم بذل گردد.
کوشش این سایت به صورت مشخص ، جمع آوری درسنامه ها و تست های آزمون های قبلی میباشد.
حمید سالاریان پیش از راه اندازی این سایت ، اقدام به تالیف و تدوین و چاپ شش جلد کتب حقوقی نموده لکن به دلیل هزینه زیاد چاپ کتاب و نشرآن و هم چنین تغییرات مکررمقررات و قوانین تصمیم به طراحی این سایت و عرضه کتب الکترونیکی نموده که هم امکان به روز رسانی محصولات فراهم و هم دسترسی آسان و مقرون به صرفه برای داوطلبان کلیه آزمون های حقوقی و کارشناسان رسمی دادگستری فراهم گردد .
جهت حفظ حقوق مولفین و مصنفین در هر کجا کمک معنویی اخذ گردیده به نام مولف یا مدون اشاره شده .
میزان معینی از مبلغ فروش آثار صرف امور خیریه میگردد تا باقی الصالحاتی باشد برای همه کسانی که مستقیم یا غیر مستقیم نقشی برتالیف یا تدوین آثار منتشره در این سایت داشته اند .
خواهشمند است قبل از دانلود تمامی درسنامه های مربوط به شرکت در یک آزمون مشخص (به عنوان مثال چنانچه قصد شرکت در آزمون وکالت دارید باید درسنامه حقوق مدنی و تجارت و جزا و … دانلود نمایید) ولی شما ابتدا یک درسنامه را دانلود و درصورت رضایت ازمحتوی آن ،اقدام به دانلود سایر درسنامه ها نمایید .

موفق باشید

عناوین دروس امتحانی
الف زبان عمومی (انگلیسی، فرانسه، آلمانی)
ب استعداد تحصیلی
ج دروس تخصصی : ۱- متون و اصول فقه، ۲- حقوق اساسی و مدنی، ۳- حقوق جزا و بین الملل

 

 

رشته های مرتبط که فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای می توانند در این کدرشته شرکت کنند
تمامی گرایش های حقوق، – فقه و مبانی حقوق اسلامی مدیریت قراردادهای بین الملل نفت و گاز-اقتصاد نفت و گاز-مطالعات زنان (تمامی گرایشها)-فقه و حقوق -فقه و حقوق خانواده-
رشته های پذیرنده در آزمون دکتری
۱ حقوق عمومی
۲ حقوق بین الملل عمومی
۳ حقوق جزا و جرم شناسی
۴ فقه و حقوق جزا
۵ جرم یابی
۶ حقوق خصوصی
۷ فقه و حقوق خصوصی
۸ حقوق نفت و گاز

 

 

 

مطابق با ماده ۵ آیین نامه، آزمون سنجش علمی در ۳ بخش با ضرایب بصورت زیر برگزار میگردد
آزمون ضریب
زبان عمومی ۱
استعداد تحصیلی ۱
استاندارد همتراز (دروس امتحانی) ۴

 

0