ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
آزمون‌ قضاوت

آزمون‌ قضاوت، آزمون‌ “قانون‌محور” است، هرچند که در چند سالِ های اخیر، پیچیدگی فراوانی در این آزمون‌ دیده شده اما همچنان مطالعه قوانین به همراه جزواتی که این پیچیدگی را برای داوطلبان قابل‌فهم نماید کاربرد به سزایی دارد لذا مطالعه ی قوانین و آرای وحدت رویه باید در اولویتِ انتخاب داوطلبان باشد. با توجّه به دامنۀ وسیع منابع و کتاب‌های کمک آموزشی، برای داوطلبانِ با سطح متوسط و متوسط به بالا توصیه میگردد که منابع کم‌ حجم را مطالعه و تسلّط به قوانینِ مادر و آرای وحدت رویه و قوانین خاص را مورد توجّهِ ویژه قرار دهند لذا سعی شده در این سایت درسنامه های مختصر و کاربردی در اختیار داوطلبین محترم قرار گیرد که به اعتقاد بنده کافی به مقصود داوطلب محترم میباشد .

***توجه/ ضریب دروس بر اساس سال بارگذاری این مطالب میباشد .خواهشمند است داوطلبان محترم که قصد شرکت در آزمون را دارند ضریب هر درس را در همان سال برگزاری آزمون استخراج نمایند .

سایت مرجع آزمون های حقوقی صرفا جهت تولید محتوای متون حقوقی و ارائه درسنامه ها به صورت الکترونیکی طراحی شده که پس از خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد(خواهشمند است در ثبت درست آدرس ایمیل دقت لازم بذل گردد.
کوشش این سایت به صورت مشخص ، جمع آوری درسنامه ها و تست های آزمون های قبلی میباشد.
حمید سالاریان پیش از راه اندازی این سایت ، اقدام به تالیف و تدوین و چاپ شش جلد کتب حقوقی نموده لکن به دلیل هزینه زیاد چاپ کتاب و نشرآن و هم چنین تغییرات مکررمقررات و قوانین تصمیم به طراحی این سایت و عرضه کتب الکترونیکی نموده که هم امکان به روز رسانی محصولات فراهم و هم دسترسی آسان و مقرون به صرفه برای داوطلبان کلیه آزمون های حقوقی و کارشناسان رسمی دادگستری فراهم گردد .
جهت حفظ حقوق مولفین و مصنفین در هر کجا کمک معنویی اخذ گردیده به نام مولف یا مدون اشاره شده .
میزان معینی از مبلغ فروش آثار صرف امور خیریه میگردد تا باقی الصالحاتی باشد برای همه کسانی که مستقیم یا غیر مستقیم نقشی برتالیف یا تدوین آثار منتشره در این سایت داشته اند .
خواهشمند است قبل از دانلود تمامی درسنامه های مربوط به شرکت در یک آزمون مشخص (به عنوان مثال چنانچه قصد شرکت در آزمون وکالت دارید باید درسنامه حقوق مدنی و تجارت و جزا و … دانلود نمایید) ولی شما ابتدا یک درسنامه را دانلود و درصورت رضایت ازمحتوی آن ،اقدام به دانلود سایر درسنامه ها نمایید .

موفق باشید .

 

مواد آزمونی ضریب
استعداد شغلی ضریب ۲
حقوق مدنی ضریب ۳
حقوق تجارت ضریب ۲
آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی ضریب ۲
آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری ضریب ۲
حقوق جزای عمومی ضریب ۳
حقوق جزای اختصاصی ضریب ۲
0