ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

آزمون کارشناسان رسمی دادگستری هر ساله برای داوطلبان این حرفه برگزار می شود . کارشناسان این حوزه با توجه تنوع و تعدد پرونده های حقوقی و همچنین محتوای تخصصی بسیاری از این پرونده ها در تلاش برای کمک به قضاوت در صدور رای و همچنین ارزیابی و بررسی پرونده ها به صورت تخصصی در رشته های مختلف هستند

خوشبختانه اهمیت تحقق عدالت و نیز ورود متخصصان به پرونده های قضائی در سال های اخیر زمینه رشته های جدیدی را در این حوزه نیز فراهم کرده است که امیدواری ها را برای استفاده از متخصصان در همه زمینه ها افزایش داده است

یکی از مهم ترین دغدغه های داوطلبان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری اطلاع دقیق از منابع امتحانی آزمون است . تعیین دقیق این منابع می تواند گام مهمی برای موفقیت متقاضیان باشد ، خصوصا در رشته هایی که رقابت زیادی برای قبولی وجود دارد .

همکاران ما در این سایت در تلاش هستند تا بهترین نکات در خصوص آزمون کارشناسان رسمی دادگستری را در اختیار متقاضیان و کارشناسان قرار دهند . برای مثال با توجه به دشوار بودن جمع آوری سوالات ، سوالات آزمون همه دوره ها را جمع آوری و به تفکیک هر رشته برای دانلود در اختیار کاربران قرار دهند .سایت مرجع آزمون های حقوقی صرفا جهت تولید محتوای متون حقوقی و ارائه درسنامه ها به صورت الکترونیکی طراحی شده که پس از خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد(خواهشمند است در ثبت درست آدرس ایمیل دقت لازم بذل گردد.
کوشش این سایت به صورت مشخص ، جمع آوری درسنامه ها و تست های آزمون های قبلی میباشد.
حمید سالاریان پیش از راه اندازی این سایت ، اقدام به تالیف و تدوین و چاپ شش جلد کتب حقوقی نموده لکن به دلیل هزینه زیاد چاپ کتاب و نشرآن و هم چنین تغییرات مکررمقررات و قوانین تصمیم به طراحی این سایت و عرضه کتب الکترونیکی نموده که هم امکان به روز رسانی محصولات فراهم و هم دسترسی آسان و مقرون به صرفه برای داوطلبان کلیه آزمون های حقوقی و کارشناسان رسمی دادگستری فراهم گردد .
جهت حفظ حقوق مولفین و مصنفین در هر کجا کمک معنویی اخذ گردیده به نام مولف یا مدون اشاره شده .
میزان معینی از مبلغ فروش آثار صرف امور خیریه میگردد تا باقی الصالحاتی باشد برای همه کسانی که مستقیم یا غیر مستقیم نقشی برتالیف یا تدوین آثار منتشره در این سایت داشته اند .

موفق باشید .

آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

0